.GRUP HEPSİ FAN.

.GRUP HEPSİ FAN.
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Grup Hepsi Resmi Forum İçin Yapılan Röportaj

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Tuba."
Admin
Tuba.

Mesaj Sayısı : 185
Points : 252
Kayıt tarihi : 20/06/10

MesajKonu: Grup Hepsi Resmi Forum İçin Yapılan Röportaj   Cuma 25 Haz. 2010, 16:53

1)Ankara’dan CANSU SALİHOĞLU sormuş;
-Her hangi bir anı yaşama şansınız olsaydı bu an ne olurdu?
EREN;Ben her halde 2007 yazında yaptığımız turneyi bir daha yapmak isterdim.
YASEMİN;Bende aynı şekilde turne çok zevkliydi çünkü.Onu bir daha yaşamak isterim yani.
CEMRE;Bende öyle diyim.

2)Trabzon’dan ESRA HASANDAYIOĞLU demiş ki;
-Aranızdan birisinin ‘’Keşke bu özelliği bende olsa’’dediğiniz oluyor mu?
CEMRE; Bazen Eren dans ederken ‘’Keşke bizde böyle dans etseydik’’diyoruz.
YASEMİN;Eren sünger gibi bir kere gösteriyorsun hemen yapıyor.
YASEMİN;Cemre’nin o inatçı huyunu seviyorum.Birazda o bende olsa diyorum.Çünkü o kadar üstüne gitmiyorum bazı şeylerin.
EREN;Bende Yasemin’in şey huyu var böyle karşındakiyle hafif gerilimli bir konuşma olduğu zaman Yasemin yine ortalığı sakinleştirmeyi iyi bile bir kişi.Hani o huyundan birazcık da olsa alsam güzel olabilirdi.

3)Nicki YOSHYKOLİKGİRL olan bir arkadaşımız demiş ki;
-Siz bizim yerimizde olsaydınız yani HEPSİ grubunu dışarıdan takip eden bir kişi olsaydınız HEPSİ grubu için neler düşünürdünüz?
EREN;Öncelikle HEPSİ grubunu taktir ederdim.Çünkü…
YASEMİN;Çok iyi iş yapıyorlar.
EREN;…Beni en etkileyen tarafları bence HEPSİ grubunu disiplinli olması.Gerçekten yaptıkları şeyleri çok disiplinli yapıyorlar.Bunu seyirciye en iyi şekilde ifade etmeye çalıştıklarını görmek beni etkilerdi.
YASEMİN;Çalışkan olmamızı taktir ederdim.Verilen ödevleri yapıyoruz çünkü.
CEMRE;Ben her şeyimizi taktir ederdim.Beğenerek izler,severek taktir ederdim.
EREN;Bence şeyde olabilir ama.Türkiye’deki gençlere hitap eden.Dünya’daki yeniliklere her şeyi takip ederek bunu gösteren bir grup olmamızı taktir ederdim.

4)İstanbul’dan MERİH ALAYBEYİ demiş ki;
-Bu güne kadar sizin için hayranlarınız tarafından yapılan en çılgınca şey ne idi?
EREN;Bir tanesini sayarsak diğerlerine ayıp olacak.
YASEMİN;2 tanesini hatırlıyorum.Bir keresinde siz İzmir’e gelmiştiniz. İzmir’e gelenler oldu.Ve tabi ki Bostancı konserimize gelenler oldu.
CEMRE;Benim doğum günümde köpekbalıkları geldi.Bundan daha uçuk bir şeyde yok.
EREN;Bence şey çok güzeldi.Bizim 23 nisan konserimizde şarkı söylendi bunu içinde her koltuğun arkasına şarkı sözleri yapıştırılmış.İşte biz sahneye çıkmadan önce çalışılmış.Bence bu çok özel bir şeydi.
YASEMİN;Ağlattılar beni.
CEMRE,Bende ağladım.

5)İzmir’den BURAK AKEL demiş ki;
-Bir film projesi gelse konusu Kurtuluş Savaşı’nın olduğu dönenlerde yaşayan üç kardeşim öyküsü olsa böyle bir projeye yaklaşımınız nasıl olurdu?
EREN;Gayet güzel olurdu
YASEMİN;Gayet iyi olurdu.
CEMRE;Çok iyi olurdu.Bu kadar senaryo arıyoruz.Bu iyi oldu.
YASEMİN;Senaryo yazabiliyorsa yazsın..mümkünse…

6)Ankara’dan OĞUZHAN BEKİROĞLU demiş ki,
-Bizim yerimizde olsalardı sevgilerini nasıl belli ederlerdi ve en çok hayranlarından aldığı tepkiler hoşlarına giderdi?
EREN;Bence onların bize sevgisini göstermesi kadar başarılı olabileceğini zannetmiyorum.Çünkü çok inanılmaz bir olay sevgilerine çok güzel gösteriyorlar.
CEMRE;Gercekten bunun bir şeysi varsa Hakikatten söylüyorum bunu maddi açıdan bakarak değil.Bizim yaptığımız şeylere emeğine saygı olarak gerçekten korsan cd olarak gerçekten onlar için yazdığımız teşekkür yazılarıyla albümlerimizi alarak korsan almıyorlar her şeyimizin gerçeğini alıyorlar bence bu da bir sevgi göstergesidir. .Zaten sevgileriyle haykırışlarıyla bilmem nelerle bunları gösteriyorlar ama bunların kanıtı olması gerekiyorsa yapıyorlar bizim fanlarımızda bunu yapıyor.
YASEMİN:Sana katılıyorum
EREN;Ben olsaydım nerde olursan olayım elimden geldiğimce konserlerine gider onlara destek olurdum

7)Almanya’dan DİLARA GÜREL demiş ki,
-Konserlerde hayranlara barkken neler hissediyorsunuz?
YASEMİN;O bambaşka bir duydu .Sahneye çıktığımızda bizim ismimizi söyleyerek bağırdıklarında gerçekten şey oluyor insan ohhhh … İşte bunu seviyorum diyorsun.İşte bunu seviyorum yani.Çünkü onların sevgilerini bir şekilde belli etmeleri biz sahnedeyken…kulağımız duyuyor…çıldırıyorlar sahnedeyken birbirlerini yırtıyorlar falan.Bu çok değerli bir şey çünkü kimse ,kimse için bunu yapmak zorunda değil sevgisini belli etmek için ama bu özel bir şey olduğu için çok güzel.
EREN;Bence biz sahnede 3 kişiyiz.Karşımızda 3 bin kişi var ve bu 3 bin kişinin sana bakıyor ve bakarken nasıl sevgiyle baktığı biliyorsun yani , ne hissettiğini biliyorsun.O kadar kişinin sana bakması inanılmaz bir şey.Bunu orda olmadan kimse anlayamaz.
CEMRE;Mükemmel bir açıklama yaptılar.

Shadesİstanbul’dan BÜŞRA GÜLERYÜZ demiş ki;
-Etkilendiğiniz bir filmi hiç gerçek hayata yansıttınız mı yada bu filmin sizi doğruya yönlendirdiğini hissettiniz mi?
EREN;Bazen de bazı filmlerin mesajları senin hayatını bir yerden yakalıyorsa…Biraz bir şeyler oluşabiliyor kafanda…Çok etkilemiyor ama ne bileyim biraz işte hani…
CEMRE;Ben geçen gün ismini söylemek istemeiyorum filmde ‘’Evet yani bu benim yaşamak istediğim hayat.Hayatımı geçirmek istiyorum’’ dediğim bir film oldu daha önce.
YASEMİN;Sabırlıyımdır…Ama bazı konular karşısında hiç tahammülüm yoktur.Sen söyleyince düşündüm.Filmle bağdaştırmadım yani…?...filminde çok büyük bir sabır gerektiriyor bazı şeyler için yani düşündüğün zaman sabrettiğin zaman gerçekten sonucuna ulaşıyorsun.Yani işte de hayatta da yani her şeyde birazcık da olsa sabır göstermek gerekiyor bence.

9)İstanbul’dan FEYZA BAŞTAN demiş ki;
-Grup Hepsi ünlendikten sonra 5 yıl içinde yaşadığınız olaylardan,sıkıntılardan çıkardığınız dersleri bir cümle ile açıklayınız?
EREN;Bence olgunlaşmak.
CEMRE:Kelimeylede açıklarım diyorsun yani
YASEMİN;Yanlışı da doğruyu da yaşayarak öğrenmeyi.
EREN;Zamanla değişen gelişen her olaya karşı soğukkanlı kalabilmeyi öğrendik.
CEMRE;Bende Şunu Farkettim bunca zamandır Yaşarken yaşadığı şeyin ne olduğunun farkına varmayı öğrendik.Ne yaşıyorsun ye yapıyorsun.bunu öğrendik.

10)İstanbul’dan PINAR ÖKSÜZOĞLU demiş ki;
-‘’Bunu yapmaz isem gözüm açık gider’’ dediğiniz bir şey var mı?
EREN;Benimde birkaç aydan beri görüp de istediğim çok istediğim bir şey kesinlikle yapmak istediğim bir şey .Bu hani askeri uçaklar var ya çok yüksekten dönüp dönüp giden varya ona binmek istiyorum.
YASEMİN:skydiving yapmak istiyorum bende
CEMRE;Bir dünya starıyla MTV awards'dabir sahneye çıkıp şarkı söylemek istiyorum grup olarak.İstiyorsa çiftetelli oynayalım farketmez

11)Bodrum’dan DİLARA demiş ki;
-Kendi parfüm markanızı tasarlamayı düşünür müsünüz?
CEMRE;O kadar ünlü olur isek düşünürüz.
YASEMİN;Olabilir.

12) SİNEM demiş ki;
-Tek bir gününüz kalsa ne yaparak geçirirsiniz?
CEMRE;Bütün sevdiklerimi toplarım bana bakın derim hiç kimse arkamdan üzülüp ağlamayacak.İyi şeyler düşünücek bir konferans veririm önce.Ondan sonra bütün sevdiğim insanların hepsini ziyaret ederim.Hepinizi çok seviyorum derim.Hepiniz mutlu olun bir şekilde vedalaşırım
EREN:Ben son günümde herhlde şey yapardım bütün hayatımda benim için birşeyler paylaştığım insanları bir teknenin içine ama kimse biyere gidemeyecek şekilde herkes o teknenin içinde onlarla bol bol şey paylaşıp güle güle derim giderim
YASEMİN:Yapcak birşey yok ne yapacağız ki Bende sevdiklerimle vakit geçiririm.

13)AFRANUR demiş ki;
-Bir yıl öncesinde sizinle görüşmek isteyen engelli bir çocuğa sert tepki verdiğiniz ve onu sevmediğiniz söylendi.Biz bu haberin doğru olduğunu biz fanlarınız kesinlikle inanmadık.Sizin bu haber için görüşleriniz nelerdir?
CEMRE;Gerçekten çok rezalet bir haber.Bir sürü engelli,hasta,rahatsızlığı olan fanlarımızın hepsiyle en yakından ilgilendik.Ailelerinden defalarca telefonları aldık.Teşekkür telefonları.Şöyle bir şeyin olması imkansız.Böyle bir şey asla yaşamadık.Bu kadar çirkin bir şey yazan bir insan ne kadar çirkin olduğunu gösterir.
EREN;Kendimizle ilgili konularda bile bu kadar duyarlı olmazken en en en duyarlı olduğumuz konu bu tarz konular.Bu haberin çıkması bizi çok üzdü.Kendimizle ilgili konularda bile bu kadar duyarlı olamıyoruz.


14)ALAKELEBEK demiş ki;
-Sizlerin öncülüğünde bir çok grup çıktı.Başkalarını yolunu açmak çok güzel ne düşüyorsunuz?
EREN;Bence insanların böyle kafalarında bir fikir oluşturunca oluyormuş.Demek ki yaptığımız iş onlara ‘oluyormuş’ hissi katıyor.Güzel birşey
CEMRE;Yalnız şey yapmasınlar.Bizim gibi olsunlar.Madem bizim yolumuzu izliyorlar bizim tekniği kullansınlar kendileri olsunlar.Kimsenin sırtından geçinmesinler.Herkes kendi yokundan gitsin
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://hepsifan1.yetkinforum.net
 
Grup Hepsi Resmi Forum İçin Yapılan Röportaj
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GRUP HEPSİ KIZLARI NERELİ
» Grup Hepsi Mi Yoksa Grup Venus Mu
» Psd Nasıl Yapılır?[Resimli]

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
.GRUP HEPSİ FAN. :: GRUP HEPSİ :: ..Grup Hepsi..-
Buraya geçin: